Kanárské ostrovy El Hierro | Dovolená El Hierro

El Hierro

Máte-li rádi přírodu, turistiku a klid, je pro Vás El Hierro tím pravým místem pro strávení dovolené. Na ostrov se nejlépe dopravíte vnitrostátními letadly, která sem létají z Tenerife, Gran Canaria a La Palma. Pokud cestujete automobilem nebo na motocyklu, můžete využít trajektové přepravy z Tenerife a La Gomer. V rámci ostrova můžete cestovat pomocí automobilu, který si lze na místě zapůjčit. Rozhodně nespoléhejte na autobusovou dopravu, s tou to na El Hierro značně pokulhává.

Ubytování je možné v ubytovacích zařízeních většinou střední a nižší třídy. Na El Hierro se nachází přibližně 800 lůžek. Zástupcem luxusnějšího ubytování je Parador del Hierro. Svým klientům nabízí pohodlí v blízkosti moře a v tamější restauraci můžete ochutnat kanárské speciality uvařené z místních surovin. Raritou ostrova je nejmenší hotel na světě Puntagrande, který je zapsán i v Guinnessově knize rekordů. Disponuje celkem čtyřmi pokoji.

Na ostrově se můžete oddávat poznávání přírody, historie a kultury. Na místních trzích se Vám o zábavu postarají tanečníci a muzikanti.

Dovolená El Hierro - Zájezdy

Více zájezdů na El Hierro